KEF Mimarlık
“Mekana Yansıyan Ustalık”

Siz de KEF Mimarlık ile tanışın!..

Vizyonumuz

Zamana uygun ve insana yakışan her türlü mekan tasarımında kült şirket olmak.

Misyonumuz

İnsanın bulunduğu her mekana, kullanım amacına göre estetik ve mimari önerilerle, müşteri odaklı işlevsel çözümler getirerek, iç ve dış tasarımından uygulamasına anahtar teslim bütün tadilat, tamirat ve inşaat çalışmalarını, alanında uzman personeli, proje yöneticisi, tasarımcı, mimar ve ustalardan oluşan deneyimli ekibiyle gerçekleştirirken, estetik, fark yaratan, insan öncelikli ve hayatı kolaylaştıran ayrıcalıklı çalışmalara imza atmak.

MAĞAZA
Tasarım
Mağazacılık alanında önemli bir tecrübe ve birikime sahibiz. Mağaza zincirinizin yeni bir tasarıma ve yüze mi ihtiyacı var? Yahut estetik dokunuşlarla, yeni bir görünüm mü istiyorsunuz?

Mağaza Tasarım Hizmetimiz için Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

İŞYERİ
Tasarım
Yeni bir iş yeri açacaksınız. Firmanızın isminden logosuna, iç mekan-dış mekan görünüm ve tasarımından, mobilya dizaynına, A’dan Z’ye sizin için düşünelim, tasarlayalım.

İşyeri Tasarım Hizmetimiz için Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

EV
Yenileme, Dekorasyon
Evinizde bir değişiklik istiyorsunuz. Ne istediğinizi biliyorsunuz ancak nasıl? Siz yapmak istediğiniz değişikliği söyleyin, biz tasarlayalım. Estetik dokunuşlarla, evinizi yenileyelim.

Ev Yenileme, Dekorasyon Hizmetimiz için Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

DOĞAL
Yaşam Alanları
Şehrin gürültüsünden, keşmekeşinden sıkıldınız. Kendinize doğal bir yaşam alanı düşünüyorsunuz. Hayalleriniz var. Ailecek yeni bir zamana hazırlanıyorsunuz.

KEF Mimarlık, hayallerinizi gerçekleştirmek için yanınızda…