KEF Mimarlık
“Mekana Yansıyan Ustalık”

Siz de KEF Mimarlık ile tanışın!..

KEF Mimarlık, 2000 yılında Kemal Özdemir yönetiminde kurulmuş olup, inşaat sektöründe genel müteahhitlik hizmetleri ve taahhüt işleri ile hizmet vermeye başlamıştır.

2014 yılında, talepler ve tecrübemiz sonucunda mağaza ve mobilya dekorasyon hizmetine geçmiş olup, Türkiye’nin dört bir yanında KEF Mimarlık markamız adı altında kurumsal firmaların tüm noktalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Modern yaşamın gereği gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız, tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla, her yeni projede bir adım ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir.

Günümüzde mağazacılık sektöründen bireysel müşterilerimize, ev dekorasyonundan yeni yaşam alanlarının kurgulanmasına uzmanlık alanını genişleten, bünyesindeki deneyimli ve yetenekli personeliyle tasarımdan uygulanmasına A’dan Z’ye her alanda estetik ve işlevsel bir hizmet sunan KEF Mimarlık, müşteri odaklı çözümleriyle sektörün başarılı mimarlık ofisleri arasında yer almaktadır.

Misyonumuz

İnsanın bulunduğu her mekana, kullanım amacına göre estetik ve mimari önerilerle, müşteri odaklı işlevsel çözümler getirerek, iç ve dış tasarımından uygulamasına anahtar teslim bütün tadilat, tamirat ve inşaat çalışmalarını, alanında uzman personeli, proje yöneticisi, tasarımcı, mimar ve ustalardan oluşan deneyimli ekibiyle gerçekleştirirken, estetik, fark yaratan, insan öncelikli ve hayatı kolaylaştıran ayrıcalıklı çalışmalara imza atmak.

Vizyonumuz

Zamana uygun ve insana yakışan her türlü mekan tasarımında kült şirket olmak.

Bize Ulaşın

0212 295 52 15

İhtiyacınız olan heranda KEF Yanınızda!

Tel: 0212 295 52 15
Gsm: 0533 372 53 82

Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ:  08:00 – 18:30
CUMARTESİ:  08:00 – 18:30
PAZAR:  KAPALI
MAĞAZA
Tasarım
Mağazacılık alanında önemli bir tecrübe ve birikime sahibiz. Mağaza zincirinizin yeni bir tasarıma ve yüze mi ihtiyacı var? Yahut estetik dokunuşlarla, yeni bir görünüm mü istiyorsunuz?

Mağaza Tasarım Hizmetimiz için Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

İŞYERİ
Tasarım
Yeni bir iş yeri açacaksınız. Firmanızın isminden logosuna, iç mekan-dış mekan görünüm ve tasarımından, mobilya dizaynına, A’dan Z’ye sizin için düşünelim, tasarlayalım.

İşyeri Tasarım Hizmetimiz için Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

EV
Yenileme, Dekorasyon
Evinizde bir değişiklik istiyorsunuz. Ne istediğinizi biliyorsunuz ancak nasıl? Siz yapmak istediğiniz değişikliği söyleyin, biz tasarlayalım. Estetik dokunuşlarla, evinizi yenileyelim.

Ev Yenileme, Dekorasyon Hizmetimiz için Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

DOĞAL
Yaşam Alanları
Şehrin gürültüsünden, keşmekeşinden sıkıldınız. Kendinize doğal bir yaşam alanı düşünüyorsunuz. Hayalleriniz var. Ailecek yeni bir zamana hazırlanıyorsunuz.

KEF Mimarlık, hayallerinizi gerçekleştirmek için yanınızda…