Proje Tasarımı

KEF Mimarlık Proje Ekibi olarak iki teknik bir toplantı yaparız. Bu toplantıda tasarım, inşaat ve mimari alandaki bütün proje ekibimiz hazır bulunur.

İlk toplantıda ekibimiz sizi dinler. Bu çerçevede notlarımızı alırız. Karşılıklı sorularımızı sorar, söz konusu mekan üzerine zihin açıcı bir toplantı gerçekleştiririz.

İkinci teknik toplantıda, alınan notların üzerinden imkanlar-istekler çerçevesinde en işlevsel ve amaca hizmet edecek bir tasarım-uygulama sunulur. Bu sunum üzerinden karşılıklı görüşmelerle, teknik toplantı tamamlanır.

Tasarım Ekibi

Teknik toplantının ardından, tasarım ekibimiz devreye girer. Teknik alt yapısı çözüme kavuşmuş mekanın artık estetik tasarımını yapmanın zamanı gelir. Bu aşamada var olan mekanın keşfi, ölçülerinin alınması gibi teknik çalışmalar da yapılır. Yeni bir mekan ise, muhtemel ölçüler belirlenir. Tasarımcılarımız, mağazanızda yahut işyerinizde markanızı görünür kılacak, işlevsel bir tasarım için çalışır. Aynı zamanda evinizin hayallerinize en uygun hale gelmesi için, yahut hayal ettiğiniz mekanların inşası için devreye girer. Hazırlanan tasarımlar, özel tekniklerle yansıtılarak gerçekleştirilecek bir sunuma dönüşür. Bu sunumda artık mekanın görselliği netlik kazanır.

logo-footer

            

WhatsApp
WhatsApp Destek