Proje Tasarımı KEF Mimarlık Proje Ekibi olarak iki teknik bir toplantı yaparız. Bu toplantıda tasarım, inşaat ve mimari alandaki bütün proje ekibimiz hazır bulunur. İlk toplantıda ekibimiz sizi dinler. Bu çerçevede notlarımızı alırız. Karşılıklı sorularımızı sorar, söz konusu mekan üzerine zihin açıcı bir toplantı gerçekleştiririz. İkinci teknik toplantıda, alınan notların üzerinden imkanlar-istekler çerçevesinde en işlevsel…

İnşaat Bu aşamada ustalarımız ve uzman ekibimiz mekana girer. Kırılacak dökülecek, kesilecek biçilecek ne varsa, hepsi titizlikle yapılır. Belirlenen tasarım ve teknik bütün uygulamalar, ustalarımız ve işçilerimiz tarafından gerçekleşir. Bu aşamada proje ve tasarım ekibimiz de hazır bulunur. Bütün uygulamalar birlikte gerçekleştirilir.

Mobilya Mekanın iç tasarımı kadar mobilya seçimi de önemlidir. Bu konuda tasarımcılarımız sizin için kullanım amacınıza ve mekanınızın estetik görünümüne en uygun, bütçenize göre seçimleri önerir. Farklı seçenekler arasından seçtiğiniz tasarımlar, en kısa sürede, tadilat, tamirat, tasarım ve alt yapı çalışmalarıyla uyumlu bir şekilde hazırlanır.

Elektrik Elektrik aksamının gözden geçirilmesi, yenilenmesi yahut yeni tesisatın kullanım koşulları göz önüne alınarak yeniden düzenlenmesi, uzman ekibimizin çalışmaları sayesinde gerçekleştirilir.

Mekanik Uzman ekibimiz, her türlü mekanik sistemin gözden geçirilmesi, işler hale getirilmesi, aksaklıklarının giderilmesi yahut yeniden kurulması konusunda yetkin bir hizmet sunar. Bütünlüklü bir yaklaşım geliştiren ekibimiz, mekanı sizin için yeniden tasarlarken, en ince detaya kadar düşünür.

Bakım Servis Müşterilerimizin taleplerini sonraki zamanlarda ivedilikle alıyor, uzman servis ekibimizle sorun ve problemleri anında çözerek, KEF Mimarlık olarak hep yanınızda, sizinle birlikte yol alıyoruz.

logo-footer

            

WhatsApp
WhatsApp Destek